הוצאת ויזה לארה"ב לתינוק

הוצאת ויזה לארה"ב לתינוק

מעוניינים לעשות טיול מזהיר בארצות הברית ולא יכולים להשאיר את הרך הנולד עם הדודה או הסבתא? בדיוק כשם שיש צורך להוציא ויזה לארה"ב לאדם מבוגר או לילד, כך יש צורך להוציא ויזה לתינוק. באופן כללי, התהליך זהה לזה של הוצאת ויזה לאדם מבוגר, אך לפי החוק ילדים מתחת לגיל 14 אינם מחויבים להגיע לראיון בשגרירות. וכן, ילדים בגילאי 14 ל-18 מזומנים לריאיון בליווי אפוטרופוס.

להוציא ויזה לתינוק באמצעות הטפסים הנכונים

כאשר מדובר בהוצאת ויזה לתינוק, חשוב לדאוג לטפסים נכונים עבורו, אשר תוכלו להציג בשגרירות. אלה הטפסים הרלוונטיים שיש להציג:

  • לצלם תמונת פספורט – ויזה לארה"ב עבור התינוק כרוכה בצילום תמונת פספורט צבעונית ואיכותית.
  • למלא טפסים – יש צורך למלא טופסי DS-160. ניתן למלא את הטופס באתר האינטרנט בהמשכים, כך שתוכלו להשלים את הפרטים החסרים במשך כמה ימים. עם זאת, חשוב לשמור את מספר האישור של הטופס כדי שתוכלו לחזור אליו בכל עת.
  • לפתוח חשבון ולשלם אגרה – לאחר מילוי הטפסים יש צורך לפתוח חשבון במערכת ולשלם את האגרה עבור התינוק. בדרך כלל, כאשר מדובר בוויזת תייר התשלום הוא 160 דולר.
  • לשלוח מסמכים בדואר – עבור הוצאת ויזת תינוק יש צורך לשלוח את הטפסים הבאים: תמונת פספורט, דרכון של התינוק אשר צריכים להיות בתוקף, אישורי תשלום אגרה ואישור מילוי הטפסים הרלוונטיים וכדומה. כמו כן, מומלץ לצרף את צילום הדרכון של ההורים.

לעבור את ריאיון השגרירות בשלום

הוצאת ויזה לארה"ב כרוכה בריאיון מטעם השגרירות בתל אביב או בירושלים. אנשים לא מעטים נלחצים מעט מהריאיון המזכיר להם מבחן בבית ספר או ריאיון עבודה. עם זאת, חשוב לזכור כי הריאיון נועד לבחון אם במטרת הביקור שלכם אין דבר מה מאיים. לפיכך, מומלץ לענות בכנות על כל השאלות ולשדר רוגע. כך תוכלו לעבור את הריאיון בשלום. כמו כן, כדאי להביא את כל המסמכים הנחוצים שלכם ושל התינוק אשר טרחתם למלא במשך כל התקופה ותמונות פספורט צבעוניות שצולמו על רקע לבן. מעבר לכך, חשוב לדאוג להופעה נקיה ומכובדת ולהימנע מלבוא בבגדים קרועים.

לחדש את הוויזה

חידוש ויזה לארצות הברית הוא תהליך מורכב הזהה, למעשה, לתהליך הוצאת הוויזה. גם כאן תצטרכו למלא את כל הטפסים הרלוונטיים, לשלם אגרה ובסופו של דבר לקבוע פגישה עם השגרירות. אם כי ישנם מקרים שבהם חוסכים מכם את ההגעה לשגרירות ואתם נדרשים רק בשליחת הטפסים ואישור האגרה.